Close

Výroční schůze

VČS 2023datumdenhodina a místo konání delegát výročívyzna-menání 
Vimperk28.01.2023so9 hodin, Hotel Zlatá Hvězda VimperkMoravec  ano
Vyšší Brod 29.01.2023ne9 hodin, kino Vyšší BrodMoravec  
Mirovice29.01.2023ne9 hodin, KD MiroviceMarek   
Nová Včelnice04.02.2023so14 hodin, v sále hotelu Jelen, Nová Včelnice Kostka  
Tábor07.02.2023út17 hodin, Jihočeská universita, Vančurova 2904, Tábor Procházka 135 let 
Bavorov11.02.2023so14 hodin, kulturní dům, Bavorov   
Kamenice nad Lipou11.02.2023so13 hodin, Na Kariánce 715, Kamenice nad LipouSlavík   
Mladá Vožice11.02.2023so9 hodin, zasedací místnost MěÚ, Mladá Vožice Procházka  
Borovany 25.02.2023so9 hodin, hasičárna, Vodárenská ulice Luxa  
Hluboká nad Vltavou24.02.202318.00 hodin, v restauraci v Podskalí, Hluboká/Vltavou Babka 100 let 
Deštná25.02.2023so13 hodin, restaurace kulturního domu v Deštné Pošvář 75 let 
Horní Planá 25.02.2023so9 hodin, KIC – náměstí H. Planá  Babka  
Počátky25.02.2023so9 hodin, klubovna MO, Žižkova 589, PočátkyProcházka   
Suchdol nad Lužnici25.02.2023so10 hodin, vinárna KD Suchdol nad Lužnicí, Sídl 9. května 699 Koranda  
Humpolec04.03.2023so9 hodin, kino, Havlíčkovo náměstí 91, HumpolecSlavík 115 let 
Lenora04.03.2023so9 hodin, sokolovna  Lenora Hladík ano
Studená04.03.2023so15 hodin, „Rybárna“ Studená Kostka  
Strakonice04.03.2023so8.45 hodin, Strakonice, kancelář MO, Katovická 175  135 let 
Blatná04.03.2023so9 hodin, sokolovna Blatná Marek  
Milevsko05.03.2023ne8.30 hodin,   KD Milevsko Hladík  
Čimelice11.03.2023so10 hodin, restaurace Na Hvížďalce Marek  75 let 
Loučovice11.03.2023so10 hodin, Loučovice, Restaurace, Rybářský dům Babka 75 let 
Mirotice11.03.2023so9 hodin, Restaurace U Králů Marek  
Nová Bystřice11.03.2023so9 hodin, restaurace Pod Lipkami, Nová Bystřice Hladík  
Nové Hrady11.03.2023so9 hodin, spolkový dům, Česká ulice, N. HradyŠtojdl   
Planá nad Lužnicí11.03.2023so9 hodin, restaurace Maxim Planá Procházka  
Strmilov11.03.2023so16 hodin, hospoda „Ve mlejně“  Kostka ano
J. Hradec11.03.2023so9 hodin, Nám. Masarykovo 107, KD Střelnice, J. HradecPošvář   
Želiv 11.03.2023so9 hodin,v kulturním sále v Želivě Slavík  
Třeboň12.03.2023ne9 hodin, školní jídelna, Na sadech 375, Třeboň Koranda  
Týn nad Vltavou14.03.2023út17 hodin, v sokolovně (Měst. Kult. a vzděl. centrum) Týn/Vlt.  Koranda  
Č. Budějovice č. 315.03.2023stř16.00 hod, klubovna MO Luxa  
Sepekov17.03.202317 hodin, restaurace U Sedláčků, Líšnice Hladík  
Jistebnice18.03.2023so20 hodin, kulturní dům v Jistebnici  Marek  
Křemže18.03.2023so13 hodin, sportovní areal Cihelna, Chlum u KřemžeKepr  
Těchobuz18.03.2023so14 hodin, společenský sál v Salačově LhotěSlavík   ano
Žirovnice18.03.2023so18 hodin, hotel Artaban, Havlíčkovo nám., Žirovnice Kostka  
Nová Pec18.03.2023so15 hodin, v restauraci Bowling bar, Revoluční 505, Volary Koranda  
Pacov18.03.2023so9.00 hodin, společenský sál zámku v PacověSlavík   
Bechyně19.03.2023ne8.30 hodin, restaurace – Lázně Bechyně Nekola100 letano
Písek 21.03.2023út17 hodin, kulturní dům Písek, Nábřeží 1. Máje Marek  
Netolice25.03.2023so16 hodin, klubovna MO – U MnichuKepr  
Vodňany25.03.2023so9.30 hodin, kulturní dům, Zeyerovy sady 963, VodňanyBzenecký  
Kardašova Řečice25.03.2023so10.00 hodin, host.  na Terase (nad prodejnou COOP) K. Ř. Kostka 85 let 
Volyně31.03.202318 hodin, restaurace „Na nové“ – malý sál, Volyně Marek  
Soběslav12.04.2023stř18. 00 hodin, Kulturní dům, SoběslavKepr   
Kloužovice21.04.202318 hodin, Chýnov č.p. 128   
Český Krumlov22.04.2023so9 hodin, MO ČRS, Na Ostrově 86, Český Krumlov Babla  
Zlivbřezen 8.30 hodin, rybářská bašta, Šrámkova 756, Zliv   
Č. Budějovice č. 1  8.30 hodin, zasedací míst. MO ČRS, Trocnovská ul., Č. Budějovice Zimandl  
Č. Budějovice č. 2 2.3.2023 čtvr.17 hodin, zasedací místnost kanceláře ČRS MO č. 2, Lidická 191, Č. B. Babka  
České Velenice 25.2.2023 so9 hodin, informační centrum, České Velenice Štojdl  
Dačice  9 hodin, sál ZUŠ, Antonínská 93, DačiceKostka   100 let 
Husinec 31.3.2023 pá18 hodin, sál národního domu v Prachaticích (náměstí) Marek  
Kaplice19.3.2023  ne9.00 hodin, sál Slovanského domuMoravec  
Ledenice 24.2.2023 pá18 hodin, sál u Králů (náměstí), Ledenice Štojdl  
Pelhřimov  16.45 hodin, Kulturní dům – kino Vesmír Paul  
Protivín  18 hodin, pivovar Platan – bednárna, Protivín Marek  
Trhové Sviny 4.3.2023 so16.30 hodin, taneční sál KD, Sídliště 710, 374 01 Trhové SvinyŠtojdl 100 let 
Velešín  10 hodin, kinosál KIC Velešín  Štojdl  
Veselí nad Lužnicí 18.3.2023 so8.30 hodin, malý sál kulturního domu – Veselí nad Lužnicí Koranda 115 let 
Volary 11.3.2023 so14 hodin, Hotel Chata, Tolarova 524, Volary Koranda  
 naposledy upraveno 31.1.2023